Chalupa Amálka,
pronájem chalupy v Jizerských horách

Chalupa Amálka se nachází v srdci, turisty oblíbených, Jizerských hor. Klidná lokalita polosamoty v nadmořské výšce 750 m n. m. zaručuje klidné a pohodové prožití dovolené s přáteli, rodinou a dětmi. Jelikož Amálka leží mezi obcemi Nová Ves a Smržovkou, tak se od nás dostanete všude dobře a rychle. Albrechtice, Bedřichov, Ještěd, Tanvaldský Špičák, Jizerka, to vše je od chalupy “co by kamenem dohodil”. Prožijte aktivní dovolenou ve stylově a komfortně zařízené chalupě. Chalupu si můžete pronajmout pouze jako celek. Vzhledem k vnitřní dispozici není možné pronajímat její část nebo jednotlivé apartmány. Na chalupě a jejím okolí se neustále něco děje, sledujte proto naše aktuality.

Aktivní dovolená v Jizerkách po celý rok

Chalupa Amálka má v létě perfektní polohu pro pěší turistiku, cykloturistiku pro rodiny s dětmi ale i cykloturistiku pro náročné. Jizerské hory nabízí velmi širokou síť cyklostezek, úžasné terény pro začátečníky, pokročilé i sportovní cykloturisty. Při výletech oceníte velmi nízký silniční provoz, širokou síť stylových bufetů, příjemné letní teploty vhodné právě pro aktivní dovolenou rodin s dětmi. Jizerské hory také nabízí mnoho zábavy pro rodiny s dětmi i ve chvílích, kdy nepanuje zrovna dobré počasí.

V zimě je ideální lyžování v areálu Filip, který se nachází pouhých 1,5 km od chalupy. Areál je vhodný pro rodiny s dětmi a lyžovat zde můžete od 8:30 až do 20:30. Pro náročnější lyžaře je vhodný lyžařský areál Tanvaldský Špičák 10 min autem od chalupy, lyžařská střediska Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Ještěd a mnoho dalších. Koukněte na přehled blízkých lyžařských areálů. Milovníci bílé stopy mohou využít více jak 170 km upravovaných běžeckých tratí, které Jizerské hory nabízí.

Chalupa Amálka – ubytování v chalupě v Jizerských horách

Chalupa Amálka disponuje třemi mezonetovými apartmány a jedním dvoulůžkovým pokojem s celkovou kapacitou 16 osob. Přízemí se vstupní halou nabízí velkorysý a komfortní prostor pro všechny hosty v domě. Pro nejmenší hosty je připravena trampolína, dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami. Dětský koutek s hračkami a dětskými knížkami je v Amálčině prvním patře. Dospělí spíše ocení výčepní zařízení s pípou zabudovanou přímo v kuchyni nebo vinný sklípek.

Ubytování

Ubytování

Informace k pronájmu chalupy

Ceník pronájmů

Ceník pronájmů

Amálčiny ceny v sezóně, mmimosezóně, na víkendy, na léto a na zimu

Galerie

Galerie

Amálčina fotogalerie

Kalendář obsazenosti

Kalendář obsazenosti

Ověřte si aktuální volné termíny a udělejte si rezervaci pronájmu chalupy.

Aktuality

Aktuality

Co je u nás nového?

Kontakt

Kontakt

Kontakt na Amálku, kudy k nám

Kontaktní formulář